...

English Immersion

5 dni na rewolucję w Twoim angielskim
Termin: 29 stycznia - 02 lutego 2024
godzina 19:00

Zapisz się już dziś!
Nie trzeba mieć talentu,
aby mówić świetnie po angielsku.

Nie trzeba znać tysiąca słów, aby mówić płynnie i swobodnie.

Nie trzeba też wyjeżdżać za granicę, aby mieć pewność siebie.

A CO TRZEBA?

Trzeba po prostu wiedzieć NA CZYM SIĘ skupić, aby mieć efekty.

Angielski nie jest skomplikowany, ale obecnie mamy tyle metod i technik, że łatwo się w tym pogubić. 

 

 Podczas 5 dni dowiesz się, NA CZYM SIĘ skoncentrować:

  • aby zbudować swoją pewność siebie, gdy wypowiadasz się po angielsku
  • aby podczas spotkań mówić jasno i odważnie zabierać głos
  • aby być w interakcji z innymi i czuć się swobodnie

Co konkretnie będzie się działo podczas English Immersion? 

Każdy dzień to konkretny CEL:
DZIEŃ 1:
Aktywuj POSTĘP w angielskim
DZIEŃ 2:
Aktywuj Small Talk i bądź sobą po angielsku
DZIEŃ 3:
Aktywuj się na spotkaniach i mów odważnie
DZIEŃ 4:
Aktywuj przejmowanie inicjatywy na spotkaniach
DZIEŃ 5:
Aktywuj SIŁĘ przekonywania

Zapisz się na English Immersion, aby otrzymać przypomnienia oraz dodatkowe materiały

English Immersion

Jeśli zastanawiasz się czy warto dołączyć, poczytaj o efektach osób, z którymi miałam przyjemność współpracować:

Do Aktywatora dołączyłam dwa tygodnie temu, nie mając do czynienia z językiem angielskim przez 15 lat. Nie pracuję w tym języku i nie używałam go na co dzień. Natomiast już po tych dwóch tygodniach mogę powiedzieć, że ta intensywność zajęć jest taka, że wczoraj biorąc udział w konferencji biznesowej, w której była konieczność mówienia po angielsku czułam się naprawdę 100 razy bardziej komfortowo niż przed tymi dwoma tygodniami. Stało się dla mnie naturalne to, że mówię po angielsku. Wcześniej miałam dużą blokadę jeśli chodzi o mówienie, więc według mnie ta intensywność jest ogromnym plusem. Godzina 8:00 rano jest wymagająca, ale muszę powiedzieć, że bardzo polecam.
Aneta
“Natalia to profesjonalny nauczyciel o wysokich kompetencjach. Starannie przygotowuje zajęcia pod kątem merytorycznym, dzięki czemu nauka zmierza w konkretnym celu. Natalia to nauczyciel pasjonat. Czerpie niewypowiedzianą przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą, zachęca do nauki i poświęca czas na to, żeby zajęcia się podobały. Zawsze znajduje odpowiednią metodę i angażujące materiały. Natalia to nauczyciel, który szczerze lubi pracę z ludźmi, kreuje swobodną i przyjazną atmosferę podczas zajęć. Polecam Natalię.”
Joanna Rudiak
KONSULTANT AX DYNAMICS, BONAIR SA
“Natalia is a really great coach. She is passionate about her work and she spreads her enthusiasm during coaching sessions. She is always prepared and adjusts materials to learner's interests and needs. She also pays great attention to details. Lessons with her are challenging but engaging, you can see the progress of learning very fast. I highly recommend coaching sessions with Natalia. It is a perfect investment in boosting your language skills.”
Joanna Raszka
SENIOR PROJECT MANAGER AT ITCRAFT
“Natalia jest świetną nauczycielką, która potrafi zmotywować do działania. Korzysta z nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym łatwiej zrealizować wyznaczony cel. Jej zajęcia są ciekawe i różnorodne, zawsze dopasowane to indywidualnych ustaleń. Współpraca z nią to sama przyjemność, widać, że jej pracą to jej pasja!”
Żaneta Turska
SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER W JUST JOIN IT

NAZYWAM SIĘ NATALIA KAZIK

Jestem mentorem i coachem języka angielskiego

Uważam, że nauka angielskiego nie powinna trwać latami. Dlatego pokazuję moim klientom, w jaki sposób mogą osiągać założone cele o wiele szybciej. Potrzebne jest nam do tego skupienie, determinacja i gotowość do nieustannego sprawdzania swojego angielskiego w realnych sytuacjach.

Moje podejście

Co charakteryzuje moje podejście do pracy nad angielskim

  • Intensywność
  • Realne sytuacje
  • Koncentracja

Doświadczenie zdobywałam pracując z klientami indywidualnymi jak i z korporacjami. Jakie rezultaty tworzą moi klienci? Wychodzą od braku pewności siebie i dużych problemów z wymową do klarownej komunikacji, która pozwala im na swobodę w rozmowach z zagranicznymi kontrahentami. Zaczynają od braku płynności w mówieniu do prowadzenia webinarów dla międzynarodowego środowiska. 

Takie rezultaty są możliwe, dzięki stuprocentowej koncentracji na celu, intensywności nauki i sprawdzaniu się w realnych sytuacjach.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.