...

Jak zacząć skuteczniej uczyć się angielskiego, aby mówić płynniej i bez stresu?

Zapisz się na bezpłatny program Level UP Your ENGLISH - każda lekcja kończy się konkretnym zadaniem, zwiększającym płynność i automatykę wypowiedzi:

Czego dowiesz się w ramach programu LEVEL UP YOUR ENGLISH? 

Obejrzyj video i dowiedz się, jak skorzystasz z kursu Level Up Your English:

Program składa się z 9 lekcji, zawierających konkretne wskazówki połączone z zadaniem. Ich celem jest zwiększenie Twojej swobody, płynności i pewności siebie w języku angielskim.

Dołącz do kursu i otwórz pierwszą lekcję:

NAZYWAM SIĘ NATALIA KAZIK

Jestem mentorem i coachem języka angielskiego

Uważam, że nauka angielskiego nie powinna trwać latami. Dlatego pokazuję moim klientom, w jaki sposób mogą osiągać założone cele o wiele szybciej. Potrzebne jest nam do tego skupienie, determinacja i gotowość do nieustannego sprawdzania swojego angielskiego w realnych sytuacjach.

Moje podejście

Co charakteryzuje moje podejście do pracy nad angielskim

  • Intensywność
  • Realne sytuacje
  • Koncentracja

Doświadczenie zdobywałam pracując z klientami indywidualnymi jak i z korporacjami. Jakie rezultaty tworzą moi klienci? Wychodzą od braku pewności siebie i dużych problemów z wymową do klarownej komunikacji, która pozwala im na swobodę w rozmowach z zagranicznymi kontrahentami. Zaczynają od braku płynności w mówieniu do prowadzenia webinarów dla międzynarodowego środowiska. 

Takie rezultaty są możliwe, dzięki stuprocentowej koncentracji na celu, intensywności nauki i sprawdzaniu się w realnych sytuacjach.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.