...

O mnie

NAZYWAM SIĘ NATALIA KAZIK

Jestem mentorem i coachem języka angielskiego

Uważam, że nauka angielskiego nie powinna trwać latami. Dlatego pokazuję moim klientom, w jaki sposób mogą osiągać założone cele o wiele szybciej. Potrzebne jest nam do tego skupienie, determinacja i gotowość do nieustannego sprawdzania swojego angielskiego w realnych sytuacjach.

Jestem trenerem języka angielskiego

Mam 14-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu języka angielskiego, zarówno ogólnego jak i biznesowego. Pracuję z klientami indywidualnymi, jak również z przedstawicielami firm i instytucji. Współpracowałam, między innymi, z firmami i instytucjami takimi jak:

• Euro Holding
• Castorama
• Koleje Mazowieckie
• Digital Virgo
• Ministerstwo Infrastruktury
• Centrum Sztuki Współczesnej
• Bricoman
• Bumar

Pracuję z osobami, które dzięki angielskiemu chcą osiągać swoje cele zawodowe: • swobodnie prowadzić spotkania w języku angielskim • wchodzić na wyższe szczeble kariery • brać udział projektach międzynarodowych • rozwijać firmę na rynkach międzynarodowych Są to osoby, które chcą szybkich efektów i są gotowe wykonać pracę, aby je osiągnąć.

Moje podejście

Co charakteryzuje moje podejście do pracy nad angielskim

  • Intensywność
  • Realne sytuacje
  • Koncentracja

Doświadczenie zdobywałam pracując z klientami indywidualnymi jak i z korporacjami. Jakie rezultaty tworzą moi klienci? Wychodzą od braku pewności siebie i dużych problemów z wymową do klarownej komunikacji, która pozwala im na swobodę w rozmowach z zagranicznymi kontrahentami. Zaczynają od braku płynności w mówieniu do prowadzenia webinarów dla międzynarodowego środowiska. 

Takie rezultaty są możliwe, dzięki stuprocentowej koncentracji na celu, intensywności nauki i sprawdzaniu się w realnych sytuacjach.


Wykształcenie

Ukończyłam kierunek „Teaching English as a Second Language” na amerykańskiej uczelni Pennsylvania State University.

Jestem także stypendystką Fulbrighta. Ukończyłam także Amerykanistykę i Filologię Angielską na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe „Business English” na Akademii Leona Koźmińskiego.

Moje publikacje

Natalia_Kazik_web_11

4 niezbędne kroki przed rozpoczęciem nauki języka, czyli zadbaj o mocny start w nauce angielskiego. Część 1.

Natalia_Kazik_druk_08

On the role of gesture in microgenetic development of L2 grammar, GESTURE Vol. 16:1 (2017), pp. 127–151

Natalia_Kazik_web_04

Jak osiągnąć wysokie loty w nauce języka angielskiego? Część 2.

Satysfakcję ze swoich efektów w języku angielskim jak
również ze współpracy ze mną wyrażają w referencjach:

“Na lekcje do Pani Natalii trafiłam jako osoba wstydząca się mówić w języku angielskim. Dzięki akceptacji, subtelnemu podejściu i doświadczeniu zawodowemu Pani Natalii, poczułam się pewnie. Jej pochwały i podkreślanie nawet najmniejszych sukcesów sprawiają, że sama widzę postępy i nie zniechęcam się. Ciągle czuję motywację i chęć do nauki. Z przyjemnością i zaciekawieniem przychodzę na każde lekcje, podczas których korzystamy z różnych materiałów edukacyjnych, które pomagają zapamiętać nowe słowa. Bardzo cenię sobie naukę z Panią Natalią, jej zdolności coachingowe sprawiają, że z całym przekonaniem rekomenduję jej osobę jako wyjątkowego nauczyciela.”
Magdalena Sieńko-Grzecznowska
SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI ASORTYMENTU, CASTORAMA
“Natalia to profesjonalny nauczyciel o wysokich kompetencjach. Starannie przygotowuje zajęcia pod kątem merytorycznym, dzięki czemu nauka zmierza w konkretnym celu. Natalia to nauczyciel pasjonat. Czerpie niewypowiedzianą przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą, zachęca do nauki i poświęca czas na to, żeby zajęcia się podobały. Zawsze znajduje odpowiednią metodę i angażujące materiały. Natalia to nauczyciel, który szczerze lubi pracę z ludźmi, kreuje swobodną i przyjazną atmosferę podczas zajęć. Polecam Natalię.”
Joanna Rudiak
KONSULTANT AX DYNAMICS, BONAIR SA
“Natalia is a really great coach. She is passionate about her work and she spreads her enthusiasm during coaching sessions. She is always prepared and adjusts materials to learner's interests and needs. She also pays great attention to details. Lessons with her are challenging but engaging, you can see the progress of learning very fast. I highly recommend coaching sessions with Natalia. It is a perfect investment in boosting your language skills.”
Joanna Raszka
SENIOR PROJECT MANAGER AT ITCRAFT
“Natalia jest świetną nauczycielką, która potrafi zmotywować do działania. Korzysta z nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym łatwiej zrealizować wyznaczony cel. Jej zajęcia są ciekawe i różnorodne, zawsze dopasowane to indywidualnych ustaleń. Współpraca z nią to sama przyjemność, widać, że jej pracą to jej pasja!”
Żaneta Turska
SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER W JUST JOIN IT
“Natalia is an excellent certified and accredited Neurolanguage Coach and really embraces the concept of being an excellent coach aware of how to really focus and tailor make the process to each and every learner. Natalia has great experience with executives and business clients, which enhances her coaching process making this an effective learning for any business client. I highly recommend Natalia as an excellent Neurolanguage Coach.”
Rachel Paling
CREATOR NEUROLANGUAGE COACHING


Jeśli chcesz szybko wznieść swój angielski na wyższy poziom, zapisz się na konsultację:

  1. Otrzymasz precyzyjną informację zwrotną na temat swojego angielskiego.

  2. Przeanalizujemy Twoje cele w obszarze angielskiego i powiem Ci jakie kroki trzeba podjąć, aby je osiągnąć.

  3. Określimy, co pomaga Tobie w nauce angielskiego, a co utrudnia ten proces. Ta wiedza pomoże nam stworzyć proces nauki dopasowany do Ciebie.

  4. Zobaczymy, czy jesteś gotowy szybko osiągnąć założone cele, korzystając z mojego autorskiego programu.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.