Nazywam się Natalia Kazik

Jestem certyfikowanym coachem języka angielskiego®

Współpracuję z osobami, które chcą zbudować swoją pewność siebie w mówieniu w języku obcym. Pokazuję im, jak pokonywać bariery związane z mówieniem i jak radzić sobie z lękiem przed zabieraniem głosu w języku angielskim.

W mojej pracy wykorzystuję narzędzia i filozofię coachingu, dzięki którym krok po kroku moi klienci wychodzą ze sfery komfortu i odważają się mówić po angielsku.

Zachęcam Cię do przeczytania wywiadu, w którym opowiadam jak używam coachingu, aby moi klienci szybko widzieli efekty w swoim angielskim ® Coaching Neurojęzykowy to metoda stworzona przez Rachel Marie Paling

Jestem trenerem języka angielskiego

Mam 14-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu języka angielskiego, zarówno ogólnego jak i biznesowego. Pracuję z klientami indywidualnymi, jak również z przedstawicielami firm i instytucji. Współpracowałam, między innymi, z firmami i instytucjami takimi jak:

  • Euro Holding
  • Castorama
  • Koleje Mazowieckie
  • Digital Virgo
  • Ministerstwo Infrastruktury
  • Centrum Sztuki Współczesnej
  • Bricoman
  • Bumar

Moi klienci szybko osiągają swoje cele. Dzięki pracy ze mną są bardziej pewni siebie, mówią po angielsku z większą swobodą i bez stresu. Są bardziej zmotywowani do dalszej pracy nad angielskim.

Wykształcenie

Ukończyłam kierunek „Teaching English as a Second Language” na amerykańskiej uczelni Pennsylvania State University. Jestem także stypendystką Fulbrighta. Ukończyłam także Amerykanistykę i Filologię Angielską na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe „Business English” na Akademii Leona Koźmińskiego.

Moje publikacje

On the role of gesture in microgenetic development of L2 grammar, GESTURE Vol. 16:1 (2017), pp. 127–151

Daisuke Kimura | Pennsylvania State University; Natalia Kazik | University of Warsaw

World of ants, Natalia Kazik

The Teacher, May 2014

Satysfakcję ze swoich efektów w języku angielskim jak również ze współpracy ze mną wyrażają w referencjach:

Magdalena Sieńko-Grzecznowska
specjalista ds. komunikacji asortymentu, castorama

“Na lekcje do Pani Natalii trafiłam jako osoba wstydząca się mówić w języku angielskim. Dzięki akceptacji, subtelnemu podejściu i doświadczeniu zawodowemu Pani Natalii, poczułam się pewnie. Jej pochwały i podkreślanie nawet najmniejszych sukcesów sprawiają, że sama widzę postępy i nie zniechęcam się. Ciągle czuję motywację i chęć do nauki. Z przyjemnością i zaciekawieniem przychodzę na każde lekcje, podczas których korzystamy z różnych materiałów edukacyjnych, które pomagają zapamiętać nowe słowa. Bardzo cenię sobie naukę z Panią Natalią, jej zdolności coachingowe sprawiają, że z całym przekonaniem rekomenduję jej osobę jako wyjątkowego nauczyciela.”

Joanna Rudiak
Konsultant ax dynamics, bonair sa

“Natalia to profesjonalny nauczyciel o wysokich kompetencjach. Starannie przygotowuje zajęcia pod kątem merytorycznym, dzięki czemu nauka zmierza w konkretnym celu. Natalia to nauczyciel pasjonat. Czerpie niewypowiedzianą przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą, zachęca do nauki i poświęca czas na to, żeby zajęcia się podobały. Zawsze znajduje odpowiednią metodę i angażujące materiały. Natalia to nauczyciel, który szczerze lubi pracę z ludźmi, kreuje swobodną i przyjazną atmosferę podczas zajęć. Polecam Natalię.”

Joanna Raszka
Senior project manager at itcraft

“Natalia is a really great coach. She is passionate about her work and she spreads her enthusiasm during coaching sessions. She is always prepared and adjusts materials to learner's interests and needs. She also pays great attention to details. Lessons with her are challenging but engaging, you can see the progress of learning very fast. I highly recommend coaching sessions with Natalia. It is a perfect investment in boosting your language skills.”

Żaneta Turska
Senior Key Account Manager w Just Join IT

“Natalia jest świetną nauczycielką, która potrafi zmotywować do działania. Korzysta z nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym łatwiej zrealizować wyznaczony cel. Jej zajęcia są ciekawe i różnorodne, zawsze dopasowane to indywidualnych ustaleń. Współpraca z nią to sama przyjemność, widać, że jej pracą to jej pasja!”

Rachel Paling
Creator neurolanguage coaching

“Natalia is an excellent certified and accredited Neurolanguage Coach and really embraces the concept of being an excellent coach aware of how to really focus and tailor make the process to each and every learner. Natalia has great experience with executives and business clients, which enhances her coaching process making this an effective learning for any business client. I highly recommend Natalia as an excellent Neurolanguage Coach.”

To Twój czas na ruch!

Pracuj ze mną

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję